OBS: Du er nu offline

Forhandlingsudvalg

Bygge- og anlægsoverenskomsten

Tilbage til Forhandlingsudvalg


Overenskomst 


Kontakt

Status

Repræsentant fra LK/LBK

Arbejdsgiverforening
Bygge- og anlægsoverenskomsten  3F Aalborg
Arne Bentsen
Tlf. 4028 4815
Mail: arnebentsen@yahoo.dk 
Stemmeberettigede Landsklubben for byggekranførere  1 Dansk Industri
Bygge- og anlægsoverenskomsten  3F Holstebro
Flemming Sørensen
Tlf. 889 24302 / 2143 1281
Mail: flemming.soerensen@3f.dk
Stemmeberettigede    1 Dansk Industri
Bygge- og anlægsoverenskomsten
3F BJMF
Helge Hansen
Tlf. 889 22679 / 4017 0294
Mail: helge.hansen@3f.dk 
Stemmeberettigede    1 Dansk Industri
Bygge- og anlægsoverenskomsten  3F Byggegruppen
Ib Nielsen
Tlf. 889 20246 / 6025 3425
     
Bygge- og anlægsoverenskomsten  3F Sydvyn
Morten J. Nielsen
Tlf. 5153 9823
Mail: gitteogmorten@gmail.dk
Stemmeberettigede   1 Dansk Industri
Bygge- og anlægsoverenskomsten 3F Aarhus-Rymarken
Niels Eliasen
Tlf. 889 26617 / 2010 1614
Mail: niels.eliasen@3f.dk
Stemmeberettigede   1 Dansk Industri
Bygge- og anlægsoverenskomsten  Bygningsarbejdernes Fagforening
Steen Barløse
Tlf. 2016 0488
Mail: steenbarloese@gmail.com
Stemmeberettigede  Landsklubben for Tagdækkere 1 Dansk Industri
Bygge- og anlægsoverenskomsten  3F Kalundborg
Theis Broberg Olsen
Tlf. 889 25253 / 2835 1990
Mail: theis.olsen@3f.dk
Stemmeberettigede   1 Dansk Industri
Bygge- og anlægsoverenskomsten  3F Byggegruppen
Tonny Holm
Tlf. 889 20214 / 2459 5722
Mail: tonny.holm@3f.dk
Stemmeberettigede   1 Dansk Industri
Bygge- og anlægsoverenskomsten 3F Aalborg
Vagn Ole Petersen
Tlf. 889 23770 / 2010 7205
Mail: ole.petersen@3f.dk
Stemmeberettigede   1 Dansk Industri
Bygge- og anlægsoverenskomsten  3F Varde-Billund
Villy Nielsen
Tlf. 889 24011 / 4020 4255
Mail: villy.nielsen@3f.dk
Stemmeberettigede   1 Dansk Industri
Bygge- og anlægsoverenskomsten 3F BJMF
Jesper Wiehe
Tlf. 889 22666 / 4011 4934
Mail: jesjper.wiehe@3f.dk
Ikke stemmeberettiget Observatør 1 Dansk Industri
Bygge- og anlægsoverenskomsten  3F Aarhus Rymarken
Benjamin Noer
Tlf. 4248 2371
Mail: benjinoer@gmail.com
Stemmeberettigede