OBS: Du er nu offline

Forhandlinglsudvalg

Bygningsoverenskomsten

Tilbage til Forhandlingsudvalg


Overenskomst 


Kontakt

Status

Repræsentant fra LK/LBK

Arbejdsgiverforening
Bygningsoverenskomsten 3F Aalborg
Henrik Skavenborg
Tlf. 2422 0007
Mail: skavenborg@hotmail.com
Stemmeberettigede Ikke med i DB - Tilfordnet 1 Dansk Industri
Bygningsoverenskomsten 3F Roskilde
Ole Holtse Olsen
Tlf. 889 25986 / 2787 1106
Mail: ole.olsen@3f.dk
Stemmeberettigede Ovservatør 1 Dansk Industri
Bygningsoverenskomsten 3F Byggegruppen
Mark Christensen
Tlf. 889 20215 / 2630 3026
Mail: mark.christensen@3f.dk
Stemmeberettigede
1 Dansk Industri
Bygningsoverenskomsten  3F Vejle
Mogens Ringive
Tlf. 889 25643 / 2274 6788
Mail: mogens.ringive@3f.dk
Stemmeberettigede   1 Dansk Industri
Bygningsoverenskomsten 3F BJMF
Rasmus Damm Lyskov
Tlf. 2636 1827
Mail: rasmus.lyskov@3f.dk
Stemmeberettigede   1 Dansk Industri
Bygningsoverenskomsten  3F Byggegruppen
Svend-Aage Poulsen
Tlf. 889 20223 / 2070 9720
Mail: svend-aage.poulsen@3f.dk
Stemmeberettigede   1 Dansk Industri
Bygningsoverenskomsten 3F Sydsjælland
Tommy Eriksen
Tlf. 889 24817 / 2787 1121
Mail: tommy.eriksen@3f.dk
Stemmeberettigede   1 Dansk Industri
Bygningsoverenskomsten 3F Bornholm
Maria Rosæfontanus
Tlf. 2941 7391
Mail: maria@xn--rosfontanus-c9a.dk
Ikke stemmeberettigede Lærlingerepræsentant 1 Dansk Industri
Bygningsoverenskomsten 3F BJMF
Anders Thyge
Tlf. 889 22676 / 2616 1732
Mail: anders.thyge@3f.dk
Tilforordnet
Ikke stemmeberettiget
Landsbrancheklubben for Tækkemænd 1 Dansk Industri
Bygningsoverenskomsten 3F TLB Århus
Jesper Skov
Tlf. 2895 1595
Mail: jskovs@gmail.com
Tilforordnet
Ikke stemmeberettiget
Landsbrancheklubben for Tømrere- og Bygningssnedkere 1 Dansk Industri