OBS: Du er nu offline

Forhandlingsudvalg

Murer- og murerarbejdsmandsoverenskomsten

Tilbage til Forhandlingsudvalg


Overenskomst 


Kontakt

Status

Repræsentant fra LK/LBK

Arbejdsgiverforening
Murer- og murerarbejdsmands-overenskomsten 3F Byggegruppen
Andy Jakobsen
Tlf. 889 20229 / 2835 9950
Mail: andy.jakobsen@3f.dk
Stemmeberettigede
1 Dansk Industri
Murer- og murerarbejdsmands-overenskomsten 3F Byggegruppen
Jacob Scravenius
Tlf. 889 20202 / 2345 7261
Mail: jacob.scravenius@3f.dk
Stemmeberettigede
1 Dansk Industri
Murer- og murerarbejdsmands-overenskomsten 3F BJMF
Jonas Andersen
Tlf. 889 22691 / 2777 3523
Mail: jonas.andersen@3f.dk
Stemmeberettigede Landsklubben for murere 1 Dansk Industri
Murer- og murerarbejdsmands-overenskomsten 3F Transport, Logistik & Byg
Morten Rasmussen
Tlf. 889 26712 / 5129 9063
Mail: morten.rasmussen@3f.dk
Stemmeberettigede
1 Dansk Industri
Murer- og murerarbejdsmands-overenskomsten 3F Nordsjælland Øst
Per Nielsen
Tlf. 889 22050 / 4027 5326
Mail: per.n@3f.dk
Stemmeberettigede
1 Dansk Industri
Murer- og murerarbejdsmands-overenskomsten 3F Alborg
Reidar Kogstad
Tlf. 889 23825 / 2179 6877
Mail: reidar.kogstad@3f.dk
Stemmeberettigede   1 Dansk Industri
Murer- og murerarbejdsmands-overenskomsten 3F Bygningsarbejdernes Fagforening
Lars Skovgaard
Tlf. 889 22383 / 2016 3503
Mail: lars.skovgaard.andersen@3f.dk
Stemmeberettigede   1 Dansk Industri
Murer- og murerarbejdsmands-overenskomsten 3F Bygningsarbejdernes Fagforening
Torben Knudsen
Tlf. 889 22381 / 6038 3137
Mail: torben.knudsen@3f.dk
Stemmeberettigede   1 Dansk Industri
Murer- og murerarbejdsmands-overenskomsten 3F BJMF
Tommy Bendix Pedersen
Tlf. 889 22672 / 2777 3556
Mail: tommy.pedersen@3f.dk
Ikke stemmeberettiget Observatør 1 Dansk Industri
Murer- og murerarbejdsmands-overenskomsten 3F Transport, Logistik & Byg
Morten Rasmussen
Tlf. 889 26712 / 5129 9063
Ikke stemmeberettiget Landsklubben for murere
Jonas kan stemme, da Morten allerede er stemmeberettiget
1 Dansk Industri
Murer- og murerarbejdsmands-overenskomsten 3F Nordhøjfyn
Jes Jepsen
Tlf. 2227 0610
Mail: jepsenjes@gmail.com
Ikke stemmeberettiget Landsklubben for murer, stenhugger og stukkatører