OBS: Du er nu offline

Zagraniczne sieci kontaktów związku zawodowego 3F (Netværksgrupper)

Związek zawodowy 3F stworzył szereg sieci dla pracowników o pochodzeniu etnicznym innym niż duńskie. Dzięki temu również Ty możesz należeć do wspólnoty zawodowo-społecznej i poznać swoje prawa jako pracownika i obywatela w społeczeństwie duńskim.

Członkostwo w 3F wiąże się z wieloma korzyściami. Zapewniamy Ci między innymi godziwe warunki pracy w Danii oraz dbamy o to, żebyś nie został oszukany na wynagrodzeniu. Poza całym szeregiem korzyści członkowskich stworzyliśmy również wiele sieci kontaktów dla naszych członków, za pośrednictwem których ludzie o podobnych poglądach mogą się spotykać, służyć sobie nawzajem pomocą i wsparciem oraz wspólnie rozwijać nowe możliwości.

 

Związek zawodowy 3F zrzesza ponad 47,000 członków o pochodzeniu etnicznym innym niż duńskie. Wielu z nich należy do zagranicznej sieci kontaktów 3F, w ramach której poruszane są najróżniejsze kwestie, od warunków pracy po imprezy społeczne.

 

Jeżeli chciałbyś zostać członkiem jednej z naszych sieci, zachęcamy do kontaktu z lokalnym oddziałem 3F lub do kontaktu mailowego na jeden z poniższych adresów:

 

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Sieć

Adres

Anthony Sylvester

Anthony.sylvester@3f.dk

Polska

3F Midtjylland
Birk Centerpark 4
7400 Herning

Johnny Henriksen

Johnny.henriksen@live.dk

Międzynarodowa

3F Holbæk-Odsherred
Spånnebæk 10
4300 Holbæk

Henrik Kristensen

henrik.kristensen@3f.dk

Polska


3F Holstebro
Tujavej 20
7500 Holstebro

Ampiappillai Nadarajah 

canesh6@gmail.com

Tamilska

3F Viborg
Vestervænget 6
8800 Viborg

Nijole Franck nijole.frank@3f.dk Litwa

3F Bjerringbro-Silkeborg
Kildesvinget 4
8850 Bjerringbro

Svitlana Leheta svitlana.leheta@3f.dk  Europa Wschodnia 3F Viborg
Vestervænget 6
8800 Viborg
 

Anthony Sylvester

anthony.sylvester@3f.dk

Międzynarodowa

3F København
Peter Ipsens Allé 27
2400 København  NV

Camilla Kjeldgaard Lindt

camilla.lindt@3f.dk

Międzynarodowa, polska, rumuńska i wietnamska

3F Aalborg
Hadsundvej 184 B.
9000 Aalborg

 Alla Navrotska
 alla.navrotska@3f.dk
International  3F Odense GOPS
Skibhusvej 52b
5000 Odense
 

Line Bjørndal

 

line.bjorndal@3f.dk

Multikulturel

3F Odense GOPS
Skibhusvej 52b
5000 Odense

Finn Jenne

finn.jenne@3f.dk

Rumuńska

3F Frederikshavn
Skippergade 24
9900 Frederikshavn

Lone Skov

lone.skov@3f.dk

Rumuńska

3F Viborg
Vestervangsvej 6
8800 Viborg

Regimantas Hillmann Ørgaard Petronis
 
regimantas.petronis@3f.dk
 
Litwa
3F Viborg
Vestervangsvej 6
8800 Viborg
 
Rafael-Raducu Andrasescu 
 
rafael-raducu.andrasescu@3f.dk
 
Rumuńska
 
3F Viborg
Vestervangsvej 6
8800 Viborg
 
 Anna Jensen anna.jensen@3f.dk Polska
 
3F Viborg
Vestervangsvej 6
8800 Viborg
 

Anthony Sylvester

anthony.sylvester@3f.dk

Międzynarodowa

Konfederacja 3F
Kampmannsgade 4
1790 København V.

Graciala Aulung
 graciela.alulong@natmus.dk
Filipińska
3F København
Peter Ipsens Allé 25
2400 Købehavn NV.
Costel Valentin
 taiger26ero@yahoo.com
Rumuńska
3F København
Peter Ipsens Allé 25
2400 København NV.
Denis Misimovic
denis.misimovic@3f.dk
Bośniacki, Chorwacja, Serbia i czarnogóra
3F København
Peter Ipsens Allé 25
2400 København NV.
Maria Tzvetkova  maria3f@outlook.dk Bulgarien 3F København
Peter Ipsens Allé 25
2400 København NV.

 

 

Litwa
Litwa

3F Viborg
Vestervangsvej 6
8800 Viborg